Działka na sprzedaż - Osowo Leśne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
119 000 PLN
Powierzchnia
954 m2

Szanowni Państwo,
Jeżeli szukacie gotowej działki z projektem, pozwoleniem i rozpoczętą budową to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni 954 m2 (z płytą fundamentową), położona w Osowie Leśnym w gminie Lubichowo.


Lokalizacja: Osowo Leśne położone jest pomiędzy Lubichowem a Ocyplem – w sąsiedztwie kilku sporych jezior, w otoczeniu gęstych lasów, dosyć blisko większych miejscowości tj. Zblewo czy Lubichowo. Dzięki temu miejsce to może być zarówno świetną bazą wypadową na okres wakacyjny jak i dobrym punktem do całorocznego zamieszkiwania.
Działka położona jest przy drodze prowadzącej do Osiedla Letnisko II, około 50 metrów od głównej – asfaltowej – drogi przecinającej wieś. Miejsce położone nieco na uboczu, jednak wciąż dogodne komunikacyjnie. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, przeważająco nowa, w budowie oraz las. Las otaczający osiedle z trzech stron sprawia, że to miejsce ma to coś.


Komunikacja: w Osowie Leśnym kursuje autobus PKS.
Internet: radiowy Geckonet do 100 mb/s.


Działka nr 473/2 o powierzchni 954 m2, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 26 x 36 metrów, z wjazdem od strony wschodniej. Nieruchomość została przygotowana do budowy –wyrównana, wykoszona i ogrodzona siatką leśną.
Działka w ewidencji gruntów stanowi grunty orne klasy IVb.


Zakres prac, które wykonano:
1)    Zakup projektu budynku,
2)    Uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń,
3)    Ogrodzenie działki siatką leśną,
4)    Wykonanie płyty fundamentowej.
Działkę sprzedajemy wraz z kompletem pozwoleń i dokumentów budowlanych.


Projekt budowlany: Z41 D – drewniany dom parterowy z nieużytkowym poddaszem o projektowanej powierzchni użytkowej = 105,40 m2. Budynek wg projektu składać się ma z: salonu z jadalnią, 3 pokoi, kuchni ze spiżarnią, łazienki, wc, przedpokoju, sieni oraz pomieszczenia gospodarczego.


Prezentacja identycznego budynku dostępna w serwisie Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=zszgt12_QrA


Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przy czym została dla niego wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczo-garażowego. Ustalenia warunków: maksymalnie dwie kondygnacje nadziemne, z możliwością podpiwniczenia; dach dwuspadowy; wysokość głównej kalenicy 6,7 m. z tolerancją do 15%; szerokość elewacji frontowej maksymalnie 12,2 m. z tolerancją do 20%; powierzchnia zabudowy maksymalnie 16,5% powierzchni działki z tolerancją do 20%.


Media: linia energetyczna w drodze dojazdowej przy granicy, linia wodociągowa w odległości około 60 metrów od granicy działki. Do wykonania we własnym zakresie przydomowa oczyszczalnia ścieków (w projekcie).


Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystych, brak jakichkolwiek obciążeń.


Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 6.7
  • Procent możliwej zabudowy: 16.5
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!