Krąg

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
119 000 PLN
Powierzchnia
973 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka o powierzchni 973 m2, położona w Kręgu, gm. Starogard Gdański.


Krąg to nieduża miejscowość położona na północny-zachód od Starogardu Gdańskiego (w odległości około 10 km), chętnie wybierana przez nabywców z uwagi na sąsiedztwo doliny rzeki Wierzyca i piękne okolice. Tutaj możesz zamieszkać w sąsiedztwie natury, pozostając jednak w kontakcie z miastem. Działka położona na północnym krańcu wsi, przy drodze prowadzącej do Czarnocina.


Spośród głównych atutów działki zwróćcie uwagę na:
1)    Dostęp do mediów,
2)    Utwardzoną drogę dojazdową,
3)    Nowopowstające sąsiedztwo.Działka nr 320 o powierzchni 973 m2, w kształcie trapezu. Długość frontu działki wynosi około 22 metrów, długość dłuższego boku wynosi około 54 metry. Dojazd do działki odcinkiem około 180 metrów drogi utwardzonej płytami yumb (wcześniej droga asfaltowa). Wraz z montażem utwardzenia drogi władze gminne zainwestowały również w ekologiczne latarnie, z którym jedna znajduje się bezpośrednio przy nieruchomości.


Działka o lekkim nachyleniu, z dwóch stron ogrodzona, nie jest zadrzewiona.
W ewidencji gruntów oznaczona jako grunty orne klasy V.


Media: na granicy działki znajduje się skrzynka energetyczna, jedyne co musisz zrobić aby korzystać z prądu to podpisać umowę z dostawcą energii; linia wodociągowa oraz gazowa przy granicy działki. Odprowadzenie ścieków do zbiornika na nieczystości (szamba).


Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony został po tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ustalenia planu: powierzchnia zabudowy do 30% powierzchni; linia zabudowy 6 metrów od drogi dojazdowej; wysokość budynku do 9 metrów; dwie kondygnacje nadziemne z dopuszczeniem podpiwniczenia; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 35-45 stopni; działka położona w strefie ekologicznej rzeki Wierzyca.


Działka od strony północnej i południowej graniczy z domami jednorodzinnymi (jeden w trakcie budowy), od strony wschodniej z łąką.
Nieruchomość posiada odrębną księgę wieczystą, stanowi pełną własność, brak obciążeń w księdze wieczystej. i posiada zagwarantowany dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 30
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!