Kolincz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
98 000 PLN

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż w części zalesioną działkę budowlaną o powierzchni 1.305 m2, położoną w Kolinczu przy ul. Młodych, gm. Starogard Gdański.
Działka zrewitalizowana – usunięto z niej krzewy i drobne zadrzewienia, w pełni przygotowana dla potencjalnego nabywcy.

Działka o nieregularnym kształcie, podobnym do prostokąta, w części płaska, w części o znacznym nachyleniu. Wjazd na działkę o szerokości około 13 m., dłuższy bok o długości około 50 m., krótszy – około 26 m.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wsi Kolincz i przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Ustalenia planu: zabudowa w odległości 6 metrów od dróg wewnętrznych; max. 25% powierzchni zabudowy, max. 2 kondygnacje nadziemne (9 metrów); dachy dwuspadowe lub wielospadowe o jednakowym kącie nachylenia połaci dachu.

Dostęp do mediów: skrzynka energetyczna na działce, przyłącze wody na granicy działki, kanalizacja – na działce.

Dojazd do działki: zjazd z drogi asfaltowej między Kolinczem i Klonówką, około 100 metrów drogą gruntową. Nieruchomość posiada zapewniony dostęp do drogi publicznej.

Bez obciążeń na księdze wieczystej.

Działka od strony północnej graniczy z nowymi domami jednorodzinnymi, od strony południowej i zachodniej otoczony młodym lasem.

Lokalizacja: Kolincz położony jest około 5 km od Starogardu Gdańskiego (od strony wschodniej), około 12 km od węzła autostrady A1 w Ropuchach. We wsi znajdą Państwo przedszkole, sklep spożywczy, przystanek autobusowy PKS oraz mnogość terenów zielonych przy rzece Wierzyca. Sama działka położona jest we wschodniej części wsi na nowym osiedlu mieszkaniowym – w prostej linii około 250 metrów od rzeki Wierzyca.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Załączony rzut lokalizacji nieruchomości ma charakter poglądowy.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!