Smoląg

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2.238 m2, położoną we wsi Smoląg k. Bobowa.
Nieruchomość w kształcie zbliżonym do prostokąta, szerokość frontu około 70 metrów, długość około 30 metrów. Wjazd od strony południowej.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, istnieje możliwość wydania decyzji o warunkach zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej.

Szerokość działki daje możliwość stworzenia przepięknie nasłonecznionego ogrodu lub wybudowania nawet dwóch domów.

Działka od strony zachodniej graniczy z wyremontowanymi zabudowaniami mieszkalnymi, od północy i wschodu z otwartym polem.

Nieruchomość posiada dostęp do sieci energetycznej oraz wodnej – w drodze dojazdowej, przy granicy działki.

Posesja położona w końcowej części wsi, co ważne – przy drodze utwardzonej płytami yumb. Droga o małym natężeniu ruchu – prowadzi do gospodarstwa agroturystycznego oraz kilku zabudowań rolnych.

Bliskość lasów i pól a przy tym nieduża odległość od większych miejscowości (około 3 km od centrum Bobowa; około 12 km od Starogardu Gdańskiego) a także bardzo dobry dojazd wyremontowana DW222 do węzła autostrady A1 w Ropuchach to główne atuty tego miejsca!

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Załączony rzut lokalizacji nieruchomości ma charakter poglądowy.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!