Lokal na sprzedaż - Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
599 000 PLN
Powierzchnia
115 m2
Piętro
Parter

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:


Budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej około 115 m2, położona w ścisłym centrum – przy ul. ks. Kellera w Starogardzie Gdańskim.

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych możemy zagwarantować Ci stały wynajem nieruchomość od pierwszego dnia zakupu. Szczegóły u doradcy.
Nieruchomość położona w centralnej części miasta, obok Rynku Miejskiego. Dojazd od strony ul. Paderewskiego (przy tzw. postoju taksówek), ruch pieszy również od strony Rycerskiej. Zabudowa plombowa – ciąg zabytkowych kamienic, stanowiąc jakby zaplecze Rynku. Miejsce świetne pod kątem handlowym i usługowym – duży, miejski parking przed budynkiem, duże witryny, w sąsiedztwie sklep sieci Vive Profit, kancelarie prawnicze, komornicze, sklep z galanterią, kwiaciarnia. Ul. Kellera to prawdziwe centrum miasta w otoczeniu zabytkowej architektury.
Budynek powstały w latach 80-tych, murowany na solidnych fundamentach, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna wykonana z profili PVC, drzwi wejściowe i rolety na parterze – przeciwwłamaniowe.

Nieruchomość po przeprowadzonym w latach 2014 – 2015 generalnym remoncie, podczas którego od podstaw wyremontowano cały budynek – wymieniono instalacje, podłogi, armaturę, zabudowy, wyrównano ściany. W obecnym stanie nieruchomość jest gotowa do przejęcia, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Budynek w całości podpiwniczony – znajduje się tam jedno duże pomieszczenie, w którym umiejscowiony jest piec gazowy. Piwnica o wysokości około 1,90 m.

Powierzchnia użytkowa pozostałych poziomów wynosi około 87 m2, przy czym na parterze znajduje się lokal usługowy, na piętrze pokój, kuchnia oraz łazienka a na II piętrze znajdziecie Państwo 2 pokoje i toaletę.
Układ funkcjonalny budynku daje różnorodne możliwości – istnieje możliwość prowadzenia działalności na całej przestrzeni, lub wydzielenia części handlowej na parterze i części mieszkalnej na I i II piętrze.
Wejście do budynku możliwe zarówno od frontu jak i od zaplecza.

Budynek posiada osobne liczniki prądu na lokal na parterze i pozostałą część. Posiada dostęp do sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i telekomunikacyjnej. Ogrzewanie centralne piecem gazowym dwufunkcyjnym.

Nieruchomość NIE JEST wpisana do ewidencji zabytków, przy czym znajduje się w strefie chronionej układu urbanistycznego Starego Miasta.
Stan prawny: nieruchomość stanowi udział w prawie własności dz. nr 270/1, 271/1 i 272/4 o łącznej powierzchni 186 m2 z prawem wyłącznego korzystania z danego budynku – szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!