Lokal na sprzedaż - Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
160 000 PLN
Powierzchnia
33 m2
Piętro
Parter

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Lokal handlowy o powierzchni użytkowej = 33,00 m2, położony na terenie Centrum Handlowego Kupiec (al. Niepodległości) w Starogardzie Gdańskim.

Nieruchomość położona w handlowym centrum Starogardu Gdańskiego – to tutaj codziennie pojawiają się setki mieszkańców aby zrobić zakupy – czy to w popularnym Kupcu, czy też w sąsiednim sklepie Carrefour lub na przylegającym do kupca targowisku miejskim (planowane wybudowanie zadaszenia nad targowiskiem).
Po drugiej stronie al. Niepodległości (przy os. 60-lecia ONP) znajdziecie również pasaże handlowe i usługowe, nieco dalej przy ulicy Jagiełły restaurację McDonald’s, przy ul. Pomorskiej – Galeria Neptun,

Samo centrum istnieje od 1995 roku, zajmuje ponad 2.500 m2 powierzchni, na której to znajduje się ponad 90 lokali – boxów. Obiekt otwarty w godzinach od 10:00 do 18:00, jednak dzięki osobnemu wejściu z zewnątrz w tym lokalu nie jesteście ograniczeni czasem!

Oferowany lokal znajduje się w północnej części obiektu (najbliższe wejście od strony ulicy Chojnickiej) w sąsiedztwie sklepów z odzieżą czy też serwisu telefonów komórkowych.

Na terenie centrum znaleźć możecie m.in.: butiki, sklepy z różnego rodzaju odzieżą oraz obuwiem, kantor, bankomat, agencję ubezpieczeniową, fotografa, jubilera, sklep mięsny czy też cukiernię. Zakres oferowanych tutaj usług jest niezwykle szeroki a brakuje tutaj jedynie Twojego biznesu!

Nieruchomość stanowi jedno pomieszczenie posiadające wejście zarówno wewnątrz obiektu (duża witryna) jak i bezpośrednie wejście z zewnątrz.

Lokal po remoncie, podczas którego wymieniono podłogi (nowy gres), wymieniono instalację elektryczną oraz odświeżono ściany.

Lokal posiada odrębny licznik energii elektrycznej.
Opłaty miesięczne do wspólnoty obiektu wynoszą około 1.150,00 złotych (w tym zużycie wody, utrzymanie części wspólnych) plus dodatkowo płatne opłaty za zużycie prądu oraz ryczałt za zużycie ciepła.

Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej – stan prawny został zweryfikowany – szczegóły u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.

 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!