Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
230 000 PLN
Powierzchnia
51,20 m2
Piętro
Parter

Szanowni Państwo,
Jeżeli szukacie miejsca w centrum dla swojego biznesu to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

lokal handlowy o powierzchni użytkowej 51,20 m2, położony na parterze kamienicy przy zrewitalizowanej ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim.

Nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji – obok Rynku Miejskiego w obrębie Starego Miasta. W sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna z lokalami usługowymi na parterze.

Lokal składa się z dużej sali sprzedaży (45,50 m2) z pomieszczeniem magazynowym i pomieszczenia socjalnego z wc.

Z najważniejszych atutów lokalu poza lokalizacją należy wymienić zachowane duże okna, wejście z poziomu ciągu pieszego od strony ul. Krzywej. oraz układ lokalu dający duże możliwości adaptacyjne.

Wystawa okienna w kierunku wschodnim.

Lokal bezczynszowy – płacisz tylko za bieżące zużycie mediów! Ogrzewanie centralne oraz ciepła woda pochodzić będzie z pieca gazowego - do wykonania przez nabywcę.

Klatka schodowa dostępna wyłącznie dla 7 mieszkań i 2 lokali – drewniana, zachowana w dawnym stylu.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!