Pelplin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
169 000 PLN
Powierzchnia
59,18 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż lokal handlowy, położony w samym centrum Pelplina, przy ul. Adama Mickiewicza.

Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy, wjazd między budynkami mieszkalnymi. W budynku na parterze znajduje się sklep z odzieżą, z kolei na piętrze znajduje się duża siłownia.

Lokal o powierzchni 59,18 m2 (+ części wspólne o pow. 2,10 m2) został podzielony ścianą GK na dwa mniejsze lokale. W pierwotnej wersji składał się z: jednej sali sprzedaży, wc oraz zaplecza socjalnego. Obecnie każdy z wydzielonych lokali posiada osobne wejście.

Pomieszczenia częściowo wymagające remontu i przystosowania.

Wcześniej w lokalu prowadzona była działalność gastronomiczna.

Lokal bezczynszowy, płaci się wyłącznie za bieżące zużycie mediów – energii elektrycznej, wody, gazu. Ogrzewanie centralne gazowe.

Przed lokalem duża liczba miejsc parkingowych.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!