Lokal na sprzedaż - Skarszewy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
4 200 000 PLN
Powierzchnia
608 m2
Piętro
Parter

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Budynek dawnego klubu tanecznego Concordia / Capitol, położony przy ul. Starogardzkiej w miejscowości Skarszewy.


Kilkudziesięcioletnia historia tego miejsca, sprawia że wciąż jest to jedno z najważniejszych punktów na rozrywkowej mapie naszego regionu. Dyskoteka Concordia (pierwotnie nazywana Pod Borem) była tu obecna wydawałoby się – zawsze. W 2016 roku zburzona i wybudowana w tym samym historycznym miejscu ale zupełnie od podstaw – zachowała swoją zapamiętaną przez wszystkich nazwę. To tutaj odbywały się sobotnie imprezy z niewidzianym nigdy w okolicy rozmachem. Gwiazdy muzyki obecne co sobotę, tłumy klientów, wysoka jakość obsługi – to był znak rozpoznawczy tego miejsca.
Obecnie budynek jest w pełni przygotowany do przejęcia przez nowego nabywcę, sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem, technicznie – gotowy do rozpoczęcia nowego rozdziału w historii tego miejsca. Obiekt stworzony jako klub taneczny, nadaje się idealnie do prowadzenia w tym miejscu sali bankietowej, eventów, imprez okolicznościowych. O potencjale tego miejsca najlepiej przekonasz się, gdy je odwiedzisz.


Położenie: Położony w doskonałym miejscu – przy głównej drodze łączącej Skarszewy i Starogard Gdański, obok największego w okolicy ośrodka wypoczynkowego nad Jeziorem Borówno, co gwarantuje dużą ilość codziennie przejeżdżających tamtędy potencjalnych klientów oraz turystów w okresie wiosna-jesień.
Skarszewy położone w odległości około 40 km od Gdańska, około 13 km od Starogardu Gdańskiego, około 33 km od Kościerzyny.


Komunikacja: poprzez Skarszewy kursują autobusy PKS na trasie Starogard Gdański – Gdańsk; dworzec kolejowy w Starogardzie Gdańskim w odległości około 15 km; węzeł obwodnicy Trójmiasta w Rusocinie w odległości około 24 km.


Dane techniczne budynku:
- wybudowany w 2017 roku na miejscu legendarnego klubu Concordia,
- budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej = 608,00 m2, kubaturze = 4.341 m3,
- ławy fundamentowe żelbetowe, murowany z pustaków gazobetonowych (24 cm), ocieplone wełną (15 cm), wykończone tynkiem strukturalnym oraz płytą elewacyjną, podciągi żelbetowe,
- dach konstrukcji drewnianej, ocieplony, kryty papą oraz płytą trapezową,
- posadzka betonowa, kryta w części gresem, w części wylewką żywiczno-brokatową,
- stolarka okienna i drzwiowa aluminiowa.


Układ funkcjonalny piwnicy: kotłownia, pomieszczenie gospodarcze ze zbiornikami na opał oraz pomieszczenie techniczne (łączna powierzchnia 38 m2).
Układ funkcjonalny parteru (łączna powierzchnia 570 m2):
1) strefa przeznaczona dla obsługi imprez: szatnie, łazienki, magazyn, biuro managera, serwerownia, pomieszczenie dla ekipy sprzątającej,
2) kuchnia z zapleczem i zmywalnią, całość ze stali nierdzewnej,
3) strefa barowo-taneczna: sala główna z dwoma barami (loże x 14 – około 120 miejsc siedzących), szatnia, łazienki (damska, męska, dla niepełnosprawnych), sala VIP wraz z niezależnymi toaletami, przeszklona palarnia.


Wyposażenie:
- oświetlenie: 6 głowic LED BEAM o mocy 150W, oświetlenie LED RGB w progach, stolikach, system sterowania LED JINX!, system Light Magic, ekrany LED do wizualizacji na ścianach (ok. 9200 diód), oświetlenie LED awaryjne,
- nagłośnienie: wzmiacniacze Hill Audio x 8 (LPA1600, LPA2400), konsola CDJ 2000 Nexus 2 – mikser, 2 playery, case Magma,
- wytwornice dymu pionowego ADJ,
- scena żeliwno-stalowa, w pełni zabudowana,
- bary: zasilanie nalewaków automatyczne, z kegów znajdujących się w piwnicy, zabudowa podświetlana LED,
- sala VIP z niezależnie sterowanym nagłośnieniem,
- toalety – pisuary oraz baterie radarowe,
Dodatkowo:
- 2 monitorowane parkingi, 2 bramy automatyczne,
- pełna klimatyzacja całego budynku,
- monitoring, alarm.


Media: nieruchomość podłączona do sieci energetycznej, wodociągową, zbiornik na nieczystości – szambo.


Ogrzewanie centralne (podłogowe) piecem olejowym z płaszczem wodnym, ciepła woda podgrzewana z kolektorów słonecznych na dachu, kurtyna grzewcza nad wejściem na salę główną,
Teren o łącznej powierzchni 4.553 m2, w części około 1.500 m2 stanowi utwardzony parking dla klientów oraz teren zielony. Na odcinku około 57 metrów graniczy bezpośrednio z ulicą Starogardzką (dwa wjazdy na posesję), od strony północnej graniczy z terenem przy hali magazynowej, od strony południowej – z ogólnodostępnym parkingiem oraz drogą prowadzącą do ośrodka wypoczynkowego Borówno.
Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, stan prawny został zweryfikowany. Dysponujemy kompletem dokumentacji technicznej dotyczącej budynku.

Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.

 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!