Starogard Gdański, ul. Chojnicka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
67,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni użytkowej 67,30 m2, położony na parterze kamienicy przy zrewitalizowanej ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim.

Nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji – obok Rynku Miejskiego w obrębie Starego Miasta. W sąsiedztwie zabudowa wielorodzinna z lokalami usługowymi na parterze.

Lokal składa się z dużej sali sprzedaży (z której można utworzyć dwa niezależne lokale) i pomieszczenia socjalnego. Przynależne jest również pomieszczenie piwnicy o powierzchni 5,40 m2.

Z najważniejszych atutów lokalu poza lokalizacją należy wymienić duże witryny, trzy niezależne wejścia (lokal narożny) zarówno od strony ul. Chojnickiej jak i zejścia do parku a także z klatki schodowej. oraz układ lokalu umożliwiający praktycznie dowolną adaptację.

Lokal bardzo ciepły, słoneczny – wystawa okienna w kierunku wschodnim, północnym i zachodnim.

Mieszkanie bezczynszowe – płacisz tylko za bieżące zużycie mediów! Ogrzewanie centralne oraz ciepła woda z pieca węglowego - istnieje możliwość utworzenia ogrzewania piecem gazowym.

Klatka schodowa dostępna wyłącznie dla 7 mieszkań i 2 lokali – drewniana, zachowana w dawnym stylu.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do oględzin!

Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!