Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
25 875 PLN
Powierzchnia
1 035 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokal handlowy o powierzchni 1.035 m2, położony w ścisłym centrum miasta – przy ul. Paderewskiego w Starogardzie Gdańskim.

Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, 50 metrów od Rynku Miejskiego przy zrewitalizowanej ulicy Ignacego Paderewskiego w obrębie Starego Miasta.

Lokal od wielu lat wynajmowany przez sieć sklepów Biedronka, chętnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców z uwagi na znakomitą lokalizację w centrum oraz parking znajdujący się przy budynku.

Stan nieruchomości do uzgodnienia indywidualnie z najemcą - istnieje możliwość przystosowania do potrzeb nowej działalności. Stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe automatyczne.

Wejście do lokalu bezpośrednio z ciągu pieszego, dojazd do zaplecza przygotowany dla samochodów ciężarowych.

Koszty wynajmu: 25 zł/m2 netto (czynsz) + opłata za zużycie wody, opłaty za zużycie prądu i gazu. Ogrzewanie centralne piecem gazowym.

Nieruchomość dostępna od czerwca tego roku.

Budynek położony w ścisłym centrum miasta, przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking. Budynek dostępny jest dla najemców przez 24h na dobę, na piętrze znajdują się lokale handlowe i biurowe.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Klimatyzacja: Tak
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!