Starogard Gdański, Ignacego Paderewskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 200 PLN
Powierzchnia
116 m2
Piętro
1

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokal handlowy, położony w ścisłym centrum miasta – przy ul. Paderewskiego w Starogardzie Gdańskim.

Każdy lokal stanowi dwa pomieszczenia, każde z odrębnym wejściem, posiada dostęp do wspólnego zaplecza sanitarnego.

Lokal o bardzo dobrym standardzie, po wykonanym remoncie: na podłogach panele szwedzkie, ściany cekolowane i pomalowane.

Koszty wynajmu: 19 zł/m2 netto (czynsz + ogrzewanie) + opłata za zużycie wody i części wspólne + opłaty za zużycie prądu według wskazań podlicznika. Kaucja zwrotna w wysokości dwumiesięcznego czynszu.

Budynek położony w ścisłym centrum miasta, przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking. Budynek dostępny jest dla najemców przez 24h na dobę.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!