Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
600 PLN
Powierzchnia
14 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokal handlowy – stanowiący samodzielny budynek przy ul. Żwirki i Wigury w Starogardzie Gdańskim.

Lokal dostępny od 1 grudnia 2020 roku.

Lokal o powierzchni około 14 m2 składa się z jednego pomieszczenia i toalety.

Posiada odrębne wejście od frontu oraz drugie z boku budynku.

Wnętrze po przeprowadzonym generalnym remoncie – wykonano nowe instalacje, podłogi, ściany pokryto gładzią, nowa armatura łazienkowa.

Lokal wyposażony w instalację alarmową, monitoring zewnętrzny, klimatyzację, dużą witrynę z drzwiami tarasowymi oraz automatyczną roletę antywłamaniową. Możliwość zamontowania plafonu i banerów reklamowych.

Koszty: 600 zł/miesiąc przez pierwsze 6 miesięcy (później 700 zł) + dodatkowo płatne prąd i woda według wskazań podliczników. Klimatyzator wyposażony w funkcję ogrzewania pomieszczenia (generuje bardzo niskie koszty nawet w okresie zimowym).

Budynek położony przy drodze zjazdowej z ulicy Żwirki i Wigury, tuż obok skrzyżowania z Drogą Krajową nr 22. Przy budynku utwardzony kostką parking samochodowy.

Dla zdecydowanych osób chcących stworzyć wyjątkowy biznes – warunki do indywidualnego ustalenia.

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Szymonem Góreckim pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!