Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 000 PLN
Powierzchnia
200 m2
Piętro
Parter

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość na wynajem:
Budynek z możliwością adaptacji pod biuro / mieszkanie / siedzibę firmy o powierzchni całkowitej około 200 m2, położony przy ul. Zielonej (róg ulicy Zielonej i Mickiewicza przy drodze krajowej nr 22) w Starogardzie Gdańskim.

Lokalizacja: nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 22 – głównej arterii miasta. Miejsce doskonale widoczne dla przejeżdżających pojazdów, o dużym natężeniu ruchu kołowego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się zakłady usługowe, państwowe jednostki administracyjne.
W bliskiej odległości: stacja benzynowa, sklep Lidl, stacja kontroli pojazdów, hurtownie czy też park miejski.


Budynek idealnie nadaje się do prowadzenia w tym miejscu działalności (na parterze) oraz zamieszkania (na piętrze) z możliwością wykorzystania dużej piwnicy jako kolejnego mieszkania lub magazynu. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci różnego rodzaju rozwiązania, które sprawią, że to miejsce może okazać się dla Ciebie strzałem w 10!


Miejsce doskonałe komunikacyjnie również z uwagi na bliskość ścisłego centrum miasta – Rynku Miejskiego, czy też (nieco dalej) największej w okolicy galerii handlowej.
Parking: dostępny na terenie działki; ponadto parking ogólnodostępny po drugiej stronie ronda.

UWAGA! Istnieje możliwość utworzenia dodatkowego parkingu przy granicy od strony a także utworzenia dodatkowego – drugiego wjazdu od strony ul. Zielonej – szczegóły u doradcy.
Możliwość zawieszenia reklam na ogrodzeniu bądź też na dużym metalowym stelażu, znajdującym się na granicy działki.

Budynek po generalnym remoncie z 2018 roku, podczas którego wyremontowano od podstaw m.in. fundamenty, izolacje, elewacje, pokrycie dachu, jak i środek – instalacje, tynki, podłogi. Wnętrze budynku jest w pełni przygotowane do prowadzenia w nim działalności od pierwszego dnia!

Układ funkcjonalny parteru składa się z:
1)    Wiatrołapu,
2)    Trzech półotwartych pomieszczeń,
3)    WC,
4)    Zaplecza socjalnego z aneksem kuchennym,
5)    Korytarza.
Na poddaszu znajdą Państwo trzy pomieszczenia biurowe oraz łazienkę i przedpokój.
Powierzchnia użytkowa parteru i poddasza wynosi łącznie około 160 m2.


Piwnica (pod częścią budynku) została zaadaptowana na powierzchnię mieszkalną: jedną sypialnię, przedpokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę z sauną. Istnieje techniczna możliwość wydzielenia piwnicy jak odrębnego lokalu z niezależnym wejściem.


Opłaty: 5.000,00 zł + koszty utrzymania według wskazań liczników.
Wymagana kaucja zwrotna w wysokości 5.000,00 zł.
Media: prąd, woda, kanalizacja i gaz w budynku.


Internet: kablowy UPC powyżej 100 mb/s; radiowy Geckonet do 100 mb/s.
Ogrzewanie: centralne piecem gazowym dwufunkcyjnym.


Działka o powierzchni 767 m2, narożna, z wjazdem bezpośrednio z ulicy Zielonej. W przeważającej części utwardzona kostką. Do dyspozycji najemcy będzie również budynek gospodarczy znajdujący się na jej terenie.

Najemcom gwarantujemy:
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Klimatyzacja: Tak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!