Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
600 PLN
Powierzchnia
20 m2
Piętro
2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokale biurowe, położone w ścisłym centrum miasta – przy ul. Hallera w Starogardzie Gdańskim.
 
Każdy lokal stanowi jedno pomieszczenie z odrębnym wejściem, posiada dostęp do wspólnego zaplecza sanitarnego oraz kuchni. Lokale zlokalizowane na drugim i trzecim piętrze budynku.
W budynku są zlokalizowane również inne firmy dzięki czemu każdego dnia jest on odwiedzany przez wielu klientów. Wynajem lokalu w tym budynku może Państwu ułatwić dotarcie do nowego grona odbiorców Waszych usług.
 
Pomieszczenia o metrażu od 19 m2 do 21 m2. Pomieszczenia częściowo umeblowane. Lokale o dobrym standardzie.
 
Koszty wynajmu: 600/700 zł czynsz + 300zł koszty eksploatacyjne ( ogrzewanie, prąd, woda, utrzymanie czystości w częściach w spólnych, prace serwisowe i drobne naprawy).
Kaucja zwrotna w wysokości dwumiesięcznego czynszu.
 
Budynek położony w ścisłym centrum miasta, wokół budynku znajdują się  duże, ogólnodostępne parkingi. Budynek dostępny jest dla najemców przez 24h na dobę. W lokalu nie ma windy.
 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Emilia Mielewczyk pod nr tel. 667 376 118.
 
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Czujniki dymu: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
Emilia Mielewczyk

Emilia Mielewczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!