Ryjewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
6 000 PLN
Powierzchnia
257,15 m2
Piętro
ParterBiuro Nieruchomości Landowscy prezentuje ciekawą ofertę inwestycyjną:
Doskonale położony i wyposażony lokal usługowo-handlowo-magazynowy na wynajem, przy głównej drodze w miejscowości Ryjewo.


Ryjewo to duża wieś gminna w powiecie kwidzyńskim po wschodniej stronie Wisły. Najbliższe miasta to Kwidzyn - 17km, Sztum - 11km, oraz Malbork - 25km.
Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze nr 607. Posiada własny duży parking na kilkadziesiąt aut wyłożony w całości kostką brukową, wyspę zieleni wraz ze sporym stelażem reklamowym.
Lokal posadowiony jest na działce o powierzchni 1196 m2.


UWAGA: Ofertowa cena jest ceną netto. Należy doliczyć do niej stawkę 23% VAT. Cena podlega negocjacji.Do budynku usługowego doprowadzona jest linia telekomunikacyjna, prąd, woda i kanalizacja, gaz w drodze głównej.

Budynek ukończony został w 2008 roku.

Wymiary budynku: 

długość - 22,24 m

szerokość - 11,58 m

wysokość - 6 m
Dach dwuspadowy, konstrukcji drewnianej o kącie nachylenia 20st. kryty blachodachówką. Wejście główne znajduje się od strony wschodniej. Wejście do kotłowni i dla personelu od strony zachodniej.
Całość zbudowana z pustaków z betonu komórkowego z rdzeniami żelbetowymi. Całość docieplona styropianem 12 cm. Użyto również izolacji cieplnej i przeciwwilgociowej. We wnętrzu zastosowano materiały niepalne i nierozprzestrzeniające ognia. Na posadzkach w całym kompleksie terakota.

Powierzchnia zabudowy - 257,15 m2
Powierzchnia użytkowa - 226,15 m2
Powierzchnia terenów utwardzonych + parking - 641,15 m2
Powierzchnia terenów zieleni - 297,5 m2

Zestawienie pomieszczeń - sala sprzedaży, magazyn, komunikacja, kotłownia, wc, pomieszczenia socjalne, biuro, szatnia.
Obiekt dodatkowo monitorowany z alarmem.
Budynek wyposażony jest też w klimatyzację centralną Hisence z możliwością ogrzewania oraz nagrzewnicę Euroheat Defender zainstalowana nad wejściem głównym.


W ofercie najmu - budynek usługowo handlowy wraz z działką.

Całość prezentuje się czysto i schludnie. Ogromnym plusem jest bliskość drogi głównej i duży parking. Miejsce może zostać z powodzeniem zaadaptowane do innego rodzaju działalności. A przy obecnych cenach działek usługowych i materiałów budowlanych propozycja najmu staje się bardzo atrakcyjna.


Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Grzegorz Pawlikowski, nr licencji PPRN 23475, nr telefonu 735 884 501
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Monitoring: Tak
  • Alarm: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!