Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
800 PLN
Powierzchnia
28 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej około 28 m2, położony na parterze budynku przy ulicy Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim.

Lokal składa się z: jednego pomieszczenia użytkowego, toalety oraz dzielącego ich korytarza, który może posłużyć jako pomieszczenie socjalne.

Wejście bezpośrednio z chodnika.

Standard: drzwi wejściowe i okna PCV, ściany malowane, podłoga wyłożona płytkami. W oknach zamontowane rolety antywłamaniowe.

Opłaty: czynsz dla właściciela w kwocie 800 zł / miesiąc. Dodatkowo płatne media według zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego.

Lokal obecnie jest na etapie przygotowywania pod nowego najemcę – zostaną odświeżone ściany itp.

Nieruchomość położona w korzystnej lokalizacji. W pobliżu znaleźć można między innymi sklep, fryzjera, przychodnię lekarską, a także Galerię Handlową.


Przy lokalu znajduje się przystanek autobusowy.

Idealna lokalizacja do prowadzenia swojej działalności gospodarczej.

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Patrycją Dunst pod nr tel. 667 376 118.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
Patrycja Dunst

Patrycja Dunst

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!