Starogard Gdański, rynek Rynek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
42,06 m2
Piętro
1

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem dwa lokale biurowe, położone na Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim.

Lokal nr 1 o powierzchni 42,06 m2, położony na I piętrze składa się z : trzech pomieszczeń biurowych, oraz toalety. Standard : ściany malowane, podłogi panele, toaleta wykafelkowana. Opłaty: czynsz dla właściciela w kwocie 1000 zł / miesiąc, dodatkowo płatny prąd, woda i wywóz śmieci.

Lokal nr 2 o powierzchni 94,98 m2, położony na I piętrze składa się z : trzech pomieszczeń biurowych, oraz pomieszczenia sanitarnego. Do dyspozycji najemcy należy również duży taras. Standard: podłoga wykafelkowana, ściany malowane, łazienka wykafelkowana. Opłaty: czynsz dla właściciela w kwocie 2000 zł / miesiąc, dodatkowo płatny prąd, woda i wywóz śmieci.

Ogrzewanie grzejnikiem elektrycznym.

Oba lokale posiadają niezależne wejście ze wspólnej klatki schodowej.

Kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Przed budynkiem ogólnodostępny parking.

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Patrycją Paw pod nr tel. 667 376 118.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Patrycja Paw

Patrycja Paw

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!