Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 295,77 PLN
Powierzchnia
26,64 m2
Piętro
2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni 26,64 m2, położony w ścisłym centrum miasta – przy ul. Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim.

Lokal położony na II piętrze budynku o funkcji handlowo-biurowej.

Lokal o bardzo dobrym standardzie, na podłogach płytki, ściany cekolowane i pomalowane na biało.

Koszty wynajmu: 35,00 zł netto/m2 netto (czynsz) + 13,64 zł netto/m2 (opłaty wspólne) + opłaty za zużycie prądu, ogrzewanie i wodę według wskazań podlicznika.

Budynek o podwyższonym standardzie, wyposażony w windę, monitoring, ochronę, alarm. Na parterze oraz I piętrze znajdują się sklepy, restauracja, lokale usługowe.

Budynek położony w ścisłym centrum miasta, przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking. Obok hipermarket Carrefour, market Netto, Galeria Neptun.

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Szymonem Góreckim (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!