Starogard Gdański, rynek Rynek

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Powierzchnia
80 m2
Piętro
0

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokal handlowy z dużymi witrynami / wyremontowany /, położony w Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim.

Lokal o powierzchni około 80 m2, składa się z pomieszczenia użytkowego, pomieszczenia zaplecza, małego magazynu oraz łazienki.
Wejście bezpośrednio z chodnika, istnieje możliwość przywrócenia wejście od zaplecza z klatki schodowej.

Bardzo dobry standard lokalu – po generalnym remoncie. Podłogi wyłożone gresem, ściany malowane na biało, drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe.
Lokal przygotowany pod placówkę bankową, spełniający wymogi bezpieczeństwa.
Wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzewczą (ogrzewanie miejskie) oraz klimatyzacyjną i wentylacyjną.

W cenie lokalu przynależne miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu przy ul. Wodnej!

Czynsz: 3.500,00 zł netto + opłata za użytkowanie części wspólnych/reklamę/zużycie wody itp. w wysokości 5 zł/m2 tj. 400,00 zł netto + dodatkowo płatne prąd i ogrzewanie według zużycia. Kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Umowa najmu na okres minimum jednego roku.

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Szymonem Góreckim pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Klimatyzacja: Tak
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!