Stocki Młyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
400 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Budynek magazynowy przy elektrowni wodnej, położony na działce o powierzchni 500 m2 w miejscowości Stocki Młyn, gm. Pelplin.

UWAGA! Przedmiotowa oferta nie obejmuje obiektu elektrowni wodnej. Obejmuje wyłącznie przylegający do niej budynek.

Stocki Młyn to osada kociewska położona nad Wierzycą. Oddalona o 6 km od Pelplina, 35 km od Kwidzyna, 62 km od Gdańska. 10 minut jazdy dzieli Cię od węzła autostrady A1 w Ropuchach, tyle samo do drogi krajowej nr 91.

Kompleks elektrowni wodnej, do której dawniej przynależał budynek powstał na początku XX wieku – w 1908 roku wydano pozwolenie na funkcjonowanie. Przedmiotowy budynek magazynowy w ostatnich latach funkcjonował niezależnie od elektrowni, a obecnie szuka nowego nabywcy.

Budynek wybudowany na kamiennych fundamentach z cegły, stropy na wspornikach stalowych, w części podpiwniczony (wysokość około 2,50 m.). Dach kryty blachą. Dwa nowe skrzydła drzwiowe – przeciwwłamaniowe, stolarka okienna częściowo PVC, częściowo – brak. Budynek w dobrym stanie technicznym.

Wnętrze stanowi przestrzeń otwartą (powierzchnia około 400 m2) z wymurowanymi dodatkowo z pustaka dwoma pomieszczeniami. Bardzo duży potencjał do wykorzystania zarówno w celach magazynowych, produkcyjnych jak i komercyjnych. Klimatyczne wnętrze z zabytkowymi elementami.

Działka o regularnym kształcie (szerokość frontu około 17,5 metra), o zróżnicowanym nachyleniu, w części ogrodzona, w przeważającej części zabudowana (powierzchnia zabudowy około 235 m2). W ewidencji gruntów w części 300 m2 oznaczona jako Bi – inne tereny zabudowane, w części 200 m2 oznaczona jako pastwiska klasy V.

Wjazd na działkę bezpośrednio z utwardzonej drogi asfaltowej.

Od strony zachodniej budynek przylega bezpośrednio do kompleksu elektrowni wodnej Stocki Młyn, od wschodu graniczy z zabudową wielorodzinną. W sąsiedztwie domy jedno- i wielorodzinne. Wjazd na działkę od strony północnej.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w studium uwarunkowań oznaczony jako istniejące zainwestowanie terenu.

Nieruchomość posiada przyłącze do sieci energetycznej i wodnej.

Brak obciążeń w księdze wieczystej, grunt stanowiący pełną własność.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!