Skórcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
8 856 PLN
Powierzchnia
400 m2

Biuro nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość w postaci miejsca magazynowego w nowym obiekcie, w Skórczu.
Skórcz to małe miasteczko położone 20 km na południe od Starogardu Gdańskiego. W ostatnich latach miasto zyskało inwestycyjnie m.innymi dzięki węzłowi A1 w niedalekim Kopytkowie - tylko 12 km od Skórcza.
Prezentowany obiekt położony jest przy jednej z głównych ulic w Skórczu z utwardzonym dojazdem 15t+.
Oferowana powierzchnia  jest częścią  magazynu, po sąsiedzku z innym przedsiębiorcą.

Powierzchnia magazynowa mieści się w nowej hali, powstałej w zeszłym 2022 roku zbudowanej z elementów blachy docieplonej systemem PUR (izolacja natryskowa pianą poliuretanową).
Magazyn oferuje oddzielny wjazd oraz powierzchnię ok 400 m2.
Całość powierzchni to prostokąt  o wymiarach 14,8 m x 26,8 m. Wysokość 4,4 m, która zwiększa się pomiędzy metalowymi wspornikami do 5,4 m.
Na posadzce jest beton. Dzięki ociepleniu temperatura w hali magazynowej w zimie nie spada poniżej 0 st.C.
Do hali magazynowej podłączony jest prąd elektryczny o napięciu 230V oraz 400V. Jest również instalacja wodno kanalizacyjna, telekomunikacyjna oraz gazowa LPG- co pozwala na szybkie podłączenie dmuchaw i podgrzanie powierzchni magazynowej. ponad to, hala wyposażona jest w system monitoringu.
Przed halą znajduje się utwardzony plac manewrowy.


Właściciel obiektu deklaruje daleko idącą pomoc w przystosowaniu hali na potrzeby klienta. Dotyczy to takich prac jak  np. odpowiednia do działalności posadzka, ewentualne ogrzewanie, założenie podliczników czy inne elementy adaptacji pod wymagania wynajmującego, przy  dłuższej umowie najmu.

Cena najmu to 8.856,00 zł Brutto + media wg zużycia.

Koszt podatku rocznego ok 14.000,00 zł

Powierzchnie magazynowe to znany i częsty temat wśród firm i przedsiębiorców. Oferowana hala jest nowa, dobrze skomunikowana i ma spore możliwości przystosowania, przez co staje się ciekawą propozycją biznesową!

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Grzegorz Pawlikowski (licencja pośrednika PPRN nr 23475) pod nr tel. 735 884 501.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Typ hali: Płyta warstwowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!