Rokocin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
468 000 PLN
Powierzchnia
117,07 m2
Liczba pokoi
6

Szanowni Państwo,
Jeśli szukacie całkowicie nowego, solidnie wykonanego domu pod miastem to inwestycja Osiedle Jagodowa I przy ul. Jagodowej w Rokocinie może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!
Biuro Nieruchomości Landowscy we współpracy z zaufanym inwestorem przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 116,73 m2 (segment lewy) oraz 117,07 m2 (segment prawy), każde z przynależną połową działki o łącznej powierzchni 1.270 m2.
Atrakcyjna oferta również dla inwestorów oraz rodzin wielopokoleniowych, z uwagi na możliwość wydzielenia dwóch niezależnych mieszkań!

Dane techniczne:
- budulec: silikat (24 cm) / ocieplony styropianem (20 cm) / kryty tynkiem strukturalnym,
- stropy betonowe,
- konstrukcja dachu: drewniana / ocieplona wełną mineralną (25 cm) / kryta blachą trapezową,
- stolarka okienna: 3-szybowa, 6-komorowa w kolorze białym,
- ogrzewanie: gazowe / podłogowe we wszystkich pomieszczeniach,
Domy zostały zaprojektowane w przemyślany sposób z wygodnym rozkładem pomieszczeń, na który zarówno na parterze jak i na piętrze składają się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie (możliwość powiększenia salonu o jedną z sypialni), łazienka i hall. Zatem istnieje możliwość utworzenia dwóch niezależnych mieszkań z jednego, bądź też użytkowania w całości.
Domy zostaną oddane szczęśliwym nabywcom w stanie deweloperskim, który obejmuje: ściany wewnętrzne działowe z bloczków silikatowych (12 cm), tynk gipsowy (oprócz łazienki), sufity pokryte tynkiem gipsowym (na parterze), podłogi – wylewka betonowa, przygotowana do położenia podłóg, wysokiej jakości drzwi wejściowe. Instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, grzewcza (z podziemnym zbiornikiem na gaz płynny oraz piecem gazowym), wentylacyjna (grawitacyjna).

W cenie nieruchomości inwestor wykona również:
- zbiornik na nieczystości (szambo),
- jedno miejsce postojowe,
- utwardzenie ciagów pieszych i podjazdu kostką,
- ogrodzenie posesji.


Działka położona w północnej części Rokocina przy ul Jagodowej (zjazd z Berlinki w ulicę Truskawkową za salonem meblowym Kass; około 400 metrów drogą gruntową). Działka w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 1.270 m2, wjazd od strony południowej. Do każdego z budynków przynależna będzie ½ działki o powierzchni około 635 m2, o wymiarach około 13,5 m. x 23,5 m.


Działka od strony zachodniej i północnej graniczy z zabudowaniami mieszkalnymi, na działce sąsiedniej planowany na przyszły rok etap II polegający na budowie podobnego budynku. Ciekawa okolica – z jednej strony bliskość miasta i szybki dojazd do niego, z drugiej – bliskość natury – okolicznych łąk i lasów.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących)
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Osobami, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące tejże inwestycji są Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) (tel. 667 376 117) oraz Dariusz Landowski (tel. 511 347 348), którzy są do Twojej dyspozycji. Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!