Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN
Powierzchnia
54,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Szanowni Państwo,
Jeżeli Waszym marzeniem jest zamieszkanie w obrębie Starego Miasta w mieszkaniu z oryginalnymi wysokimi stropami i ciekawymi detalami to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,20 m2, położone na I piętrze kamienicy przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim.

Ulica Chojnicka – dawna Wilhelmstrasse – to jedna z głównych ulic miasta (droga wyjazdowa z Rynku Miejskiego), po zakończonej w 2019 roku rewitalizacji. Budynek położony kilkadziesiąt metrów od wspomnianego Rynku, w sąsiedztwie dawnej willi Goldfarbów, Mostu Chojnickiego oraz zrewitalizowanego Parku Miejskiego. Nieopodal znajduje się również Starostwo Powiatowe, Centrum Biznesu Szwarc czy też Galeria Neptun.

Budynek z przełomu XIX i XX wieku, murowany z cegły, po generalnej modernizacji przeprowadzonej w 2020 roku – został docieplony, wykonaną nową elewację oraz pokrycie dachu (papa). Ponadto odświeżeniu uległa klatka schodowa z zachowanymi zabytkowymi elementami. Na elewacji znajdą Państwo zabytkowe elementy dekoracyjne tj.: gzymsy: podokapowy, działowe oraz odcinkowe profilowane nad oknami I piętra, oparte na głowicach zdobionych motywem roślinnym; płaskorzeźba w blendzie nad środkowym oknem I piętra.

W całym budynku znajdują się jedynie 4 mieszkania oraz lokal użytkowy na parterze.

Układ pomieszczeń:
1)salon z antresolą, połączony z kuchnią (ponad 36 m2!) wyłożony oryginalną deską podłogową,
2)oddzielna sypialnia z zachowanymi, oryginalnymi drzwiami,
3)łazienka z prysznicem,
4)przedpokój, z zabudową na kurtki i obuwie.

Nabywcy tego mieszkania będą mogli również korzystać z pomieszczenia piwnicy oraz z pomieszczenia strychu (wspólnego z sąsiadem) o powierzchni 22,19 m2.
Mieszkanie o bardzo przytulnym rozkładzie pomieszczeń, przestrzeni dodają wysokie stropy oraz duże okna. Drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe, wewnętrzne drewniane, stolarka okienna wykonana z profili PCV. Kilka lat temu przeprowadzony został generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, wyrównano ściany, wykonano nową łazienkę oraz zabudowę kuchenną.

Należy zwrócić uwagę na wyposażenie dodatkowe:
1)ogrzewanie podłogowe w kuchni, łazience oraz przedpokoju,
2)instalację klimatyzacji w salonie!

Opłata miesięczna do TBS Starogard Gdański wynosi około 460 zł / miesiąc (duża zaliczka na wodę) / przy 5 osobach zamieszkujących, dodatkowo płatne pozostają prąd i gaz oraz TV. Ciepła woda i ogrzewanie z pieca gazowego bardzo dobrej marki.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Komunikacja: Autobus, PKS
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!