Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
279 000 PLN
Powierzchnia
54,30 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 54,30 m2, położone na II piętrze bloku przy ul. Skarszewskiej w Starogardzie Gdańskim.


UWAGA! Istnieje możliwość zamiany z dopłatą na mieszkanie 2-pokojowe do II piętra na terenie Starogardu Gdańskiego.


Budynek położony jest w północno-zachodniej części miasta. Ulica Skarszewska z jednej strony łączy się z ulicą Jagiełły, z drugiej zaś prowadzi nas do granic miasta w kierunku Skarszew. Bardzo dobra lokalizacja z uwagi na bliskość terenów Natura2000 na terenie Żabna, bliskość chociażby dworca PKP, dworca PKS, szybki dojazd do wylotu w kierunku Gdańska W okolicy znajdziecie sklepy, szkołę przy ul. Wybickiego czy też szkołę w Żabnie, market Supeco czy też park i place zabaw.


W bliskiej odległości znajdziecie Państwo Biedronkę, piekarnię Kropek, aptekę, sklep mięsny, hotel Ren, restaurację (obiady domowe). Ponadto basen, park kocborowski, czy też kościół - dogodny dostęp z uwagi na dużą liczbę ścieżek pieszych i rowerowych.  Nieopodal bloku przystanek MZK.Układ pomieszczeń:
1)    salon,
2)    sypialnia z balkonem,
3)    sypialnia
4)    oddzielna kuchnia z zabudową
5)    łazienka z prysznicem,
6)    przedpokój.
Nietypowy układ mieszkania, daje duże pole do popisu względem adaptacji lokalu do swoich potrzeb.
Mieszkanie sprawia wrażenie o wiele większego, w tym miejscu poczujesz się naprawdę komfortowo, również za sprawą wystawy balkonu w kierunku południowo-zachodnim.

Przynależne do mieszkania jest pomieszczenie piwnicy o powierzchni 1,90 m2. Teren wokół budynku wspólny dla wszystkich mieszkańców – znajdziecie tam dużo zieleni, a na tyłach – przestrzeń do parkowania.

Opłaty do zarządcy nieruchomości w kwocie około 830 zł / miesiąc przy 2 osobach zgłoszonych. Ogrzewanie centralne budynku, ciepła woda z podgrzewacza elektrycznego. Podana kwota obejmuje WSZYSTKIE koszta związane z użytkowaniem mieszkania, poza opłatami za zużycie energii elektrycznej, telewizją, internetem.

Budynek dwupiętrowy, mieszkanie znajduje się na ostatniej kondygnacji, co gwarantuje ciszę i spokój. Widok z balkonu na tereny parku kocborowskiego i okoliczną zieleń dodają temu miejscu uroku. Spokojne sąsiedztwo to również zaleta, którą należy tutaj podkreślić.
Mieszkanie stanowi odrębną własność na osobnej księdze wieczystej, księga wieczysta bez obciążeń.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!