Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
341 600 PLN
Powierzchnia
61 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy wraz ze sprawdzonym starogardzkim deweloperem – Firmą Broker Inwestycje -  przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Oferta dotyczy mieszkania  3 pokojowego z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m2 - gotowe do wydania Klientom.

Nowe mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe budowane w ramach osiedla Green Park w Starogardzie Gdańskim. Decydując się na tę ofertę jesteście Państwo zwolnieni z 2% podatku PCC.

Dodatkowe informacje na temat oferty oraz uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości – u doradcy.


W aktualnej ofercie posiadamy:- mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42-47 m2,- mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 58-62 m2,- mieszkania 4-5 pokojowe o powierzchni około 82 m2,
Mieszkania o zróżnicowanych układach, dostępne z aneksami kuchennymi oraz oddzielnymi kuchnia.


Kupno każdego z mieszkań wiąże się z koniecznością wykupu komórki lokatorskiej na poziomie -1 w cenie 8.000,00 zł,  istnieje możliwość wykupu naziemnego miejsca parkingowego w cenie 10.000,00 zł.


Wystawa okienna mieszkań w kierunku północnym i południowym, mieszkania bardzo ciepłe i słoneczne.Standard deweloperski obejmuje: przeciwwłamaniowe drzwi wejściowe, posadzka przygotowana do położenia podłóg, okna PVC trzyszybowe, parapety zewnętrzne, tynki wewnętrzne, sufity z płyt GK, wykonane instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, światłowodowe, balkon wyłożony płytkami. Teren osiedla uzupełniony jest o wspólne parkingi, plac zabaw, ciągi piesze. W najbliższych latach w sąsiedztwie powstać ma duży, miejski park z siłowniami napowietrznymi, miejscem wspólnej rekreacji.Zarząd nad osiedlem obejmuje wyznaczony zarządca, który odpowiedzialny będzie za utrzymanie części wspólnych osiedla.


Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda również z sieci miejskiej. Część mieszkań jest już dostępna w 2021 roku, część w kwietniu 2023 roku.


Załączone w ogłoszeniu wizualizacje prezentują proponowany sposób aranżacji wnętrz.


Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Dariusz Landowski pod numerem telefonu 511 347 348  lub Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.


Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Fitnes, Komenda policji, Apteka, Przedszkole, Sklep, Kort tenisowy, Rzeka, Centrum handlowe, Plac zabaw, Restauracja, Bank, Basen, Żłobek, Kościół, Bar, Szkoła, Szpital, Hala sportowa
  • Komunikacja: Autobus, Bus, PKS

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!