Ostróda

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
685 000 PLN
Powierzchnia
62,70 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Biuro Landowscy Nieruchomości przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:


2 pokoje hotelowe w luksusowym **** hotelu Willaport w Ostródzie.

Ostróda to piękne, ponad 30 tysięczne miasto powiatowe, zorientowane dokoła Jeziora Drwęckiego (przez miasto przepływa rzeka Drwęca) położone na Mazurach.
Miasto szeroko otwarte na turystykę i kulturę. Najbardziej znane zabytki i miejsca to: Zamek Krzyżacki z XIV wieku, kościoły neogotyckie, koszary, Wieża Bismarcka, piękne kamienice, kolejowa wieża ciśnień i wiele innych.
Warto tez dodać, że w sezonie letnim do Ostródy można przepłynąć drogą wodną, poprzez Kanał Elbląski i rzekę Drwęcę. Do charakterystycznych budowli należą również urządzenia Kanału Elbląskiego (Śluza Ostróda), oraz piękny bulwar nad Jeziorem Drwęckim, przy którym położony jest właśnie Hotel Willaport.
Odległości i kierunki: Olsztyn - 40 km, 40 minut, Gdańsk - 126 km, 1,1h; Warszawa - 220 km, 3h.


Hotel został zbudowany w roku 2010 i od tego czasu nieustannie cieszy się najlepszymi opiniami i wielką popularnością- nawet wśród gwiazd!

W roku 2020 hotel przeszedł gruntowną renowację.

Od wielu lat Willaport słynie również, ze znakomitej włoskiej kuchni w restauracji hotelowej, oraz zamiłowaniem do promocji kultury i sztuki. W sezonie letnim praktycznie co tydzień urządzane są koncerty oraz eventy kulturalne. Trzeba też wspomnieć  o znanym nie tylko w Polsce, ostródzkim amfiteatrze, położonym zaledwie 100m od "naszego" hotelu. Amfiteatr zasłynął z "Ostróda Reggae Festiwal", który corocznie przyciąga rzesze miłośników gatunku.

W ofercie 2 pokoje hotelowe z widokiem na Jezioro Drwęckie i amfiteatr. Każdy z łazienką. Możliwe przejście z pokoju do pokoju poprzez dwoje zamykanych drzwi.

Pokój większy z łazienką i wc o powierzchni 35,5 m2 + taras o powierzchni ok 12 m2

Pokój mniejszy z łazienką i wc o powierzchni 27,2 m2.

Oba pokoje mogą pracować systemie condo hotels i generować przychody (indywidualna umowa  z zarządcą hotelu).

Oba pokoje są w pełni wyposażone.

Lokale posiadają oddzielne nr księgi wieczystych, ale oferta dotyczy sprzedaży obu pokoi, bez możliwości sprzedaży oddzielnej.


Rzadko trafiają się inwestycje tego typu. To wspaniała okazja do nabycia atrakcyjnego apartamentu nad pięknie zagospodarowanym jeziorem, w centrum mazurskiego miasta. To gwarancja dobrego wypoczynku a znakomitym hotelu o każdej porze roku  bez kilkumiesięcznych rezerwacji ;)


Serdecznie zapraszamy do oglądania nieruchomościNowym
nabywcom gwarantujemy:

• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,

• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie
Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Grzegorz Pawlikowski nr telefonu 735 844 501  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Jezioro, Park, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Basen, Bank, Fitnes, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Komenda policji, Przystań
  • Komunikacja: Bus, Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!