Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
476 000 PLN
Powierzchnia
89,83 m2
Liczba pokoi
4

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Landowscy wraz z uznanym starogardzkim deweloperem – Firmą WS Deweloper -  przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:


Nowy dom w zabudowie szeregowej, położony w doskonałej lokalizacji Starogardu Gdańskiego, w osiedlu Nadzieja (nowa zabudowa pomiędzy ulicami Żwirki i Wigury i Kociewską).


Decydując się na tę ofertę oszczędzacie ponad 9.500,00 zł – jesteście Państwo zwolnieni z 2% podatku PCC. Dodatkowe informacje na temat oferty oraz uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości – u doradcy.


W aktualnej ofercie posiadamy:

- domy z 3 sypialniami o projektowanej powierzchni 89,83 m2, z ogródkami o metrażu około 31-36 m2,

- domy z 3 sypialniami o projektowanej powierzchni 103,42 m2, z ogródkami o metrażu około 72-74 m2,

- dom z 4 sypialniami o projektowanej powierzchni 115,14 m2, z ogródkiem o metrażu około 138 m2.


Przedmiotem niniejszej oferty jest pierwszy z wymienionych, który na parterze składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, wc, pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju. Z kolei na piętrze znajdziecie Państwo 3 sypialnie (w tym jedna z garderobą), łazienkę oraz korytarz.


Wystawa okienna pomieszczeń w kierunku północnym i południowym, dom bardzo ciepły i słoneczny.


Podwyższony standard wykończenia obejmuje: wymurowanie ścian zewnętrznych z bloczków H+H z elementami żelbetowymi, ocieplenie styropianem hydroizolacyjnym (15 cm), położenie tynku strukturalnego, wymurowanie ścian wewnętrznych z bloczków H+H, betonowe stropy i schody, dach konstrukcji drewnianej, izolowany folią i wełną mineralną, kryty blachodachówką.

W cenie ponadto; przeciwwłamaniowe drzwi wejściowe, posadzka przygotowana do położenia podłóg, okna PVC trzyszybowe, parapety zewnętrzne, tynki wewnętrzne, sufity z płyt GK, wykonane instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, światłowodowe, taras wyłożony kostką betonową i ogrodzony.


Teren osiedla wokół domów zostanie zagospodarowany przez dewelopera – zostaną utwardzone ciągi piesze i podjazdy, tereny zielone wraz z ogródkami stanowić będą zielony trawnik.

Zarząd nad osiedlem obejmuje wyznaczony zarządca, który odpowiedzialny będzie za utrzymanie części wspólnych osiedla.


Ogrzewanie centralne przewidziane piecem gazowym dwufunkcyjnym, z rozprowadzeniem instalacji ogrzewania podłogowego.


Prace budowlane zostaną zakończone do 31 lipca 2021 roku a przeniesienie własności nieruchomości odbędzie się najpóźniej do 31 grudnia 2021 roku.


Załączone w ogłoszeniu wizualizacje prezentują proponowany sposób aranżacji wnętrz.


Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,

•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

 

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!