Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
419 000 PLN
Powierzchnia
95,97 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Szanowni Państwo,

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nową inwestycję deweloperską:

Mieszkania jedno- oraz dwu-poziomowe położone na terenie Osiedla Jastrzębie.

Decydując się na tę ofertę oszczędzacie prawie 8.400,00 zł, ponieważ jesteście Państwo zwolnieni z 2% podatku PCC. Te środki możecie przeznaczyć na urządzenie Waszego nowego wnętrza!


WAŻNE! Zdecydowanym nabywcom oferujemy również pomoc w wykończeniu budynku oraz zagospodarowaniu działki. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą budowlaną, projektantem wnętrz, projektantem ogrodów czy też firmą geodezyjną a także rzeczoznawcą majątkowym. Kupującym nieruchomość z naszej oferty otrzymasz profesjonalną obsługę i pomoc w kontynuowaniu inwestycji.


Dodatkowe informacje na temat oferty oraz uzyskania kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości – u doradcy.
Lokalizacja: nieruchomość położona na granicy dzielnic Łapiszewo i Żabno. Szybki dojazd ulicą Kryzana (obecnie remontowaną – w niedługim czasie powstanie tam nowy asfalt, chodniki oraz oświetlenie) od strony ulicy Skarszewskiej lub też ulicą Kalinowskiego (na rondzie w Żabnie pierwsza droga w lewo).
- 850 metrów od przystanku autobusów miejskich przy ul. Skarszewskiej,
- 550 metrów od przystanku autobusów miejskich w Żabnie,
- 400 metrów od parku z największym w okolicy placem zabaw przy ul. Kryzana,


W samym Żabnie znajdziesz wspomnianą szkołę podstawową, sklep spożywczy, paczkomat, ścieżkę rowerową do Kręga, stanicę kajakową wraz z miejscem na ogniska, rekreację w zakolu Wierzycy. Mało? Stąd możesz wybrać się na wycieczkę rowerową nad Jezioro Borówno, lub pospacerować po okolicach pałacu w Nowej Wsi czy też popularnego Dreimostu.
Do centrum Starogardu Gdańskiego dotrzesz poprzez ulicę Skarszewską i Mickiewicza – około 3-kilometrowy odcinek drogi. Jeżeli Twoim celem jest Gdańsk to omijając korki poprzez ulicę Derdowskiego w kilka chwil będzie u wylotu z miasta.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy, które obejmować będą:
1) budowę trzech budynków, w których znajdować się będzie łącznie 16 lokali mieszkalnych,
2) budowę jednego budynku, w którym znajdować się będzie 8 lokali mieszkalnych.


Obecnie w budowie jest etap pierwszy, którego zakończenie planowane na sierpień 2022 roku.


Całość tworzyć będzie nieduże, kameralne osiedle, otoczone niską zabudową mieszkaniową oraz terenami objętymi programem Natura2000.
Każdy budynek obejmuje: mieszkanie na parterze o projektowanej powierzchni 54,31 m2 oraz oddzielne mieszkanie dwupoziomowe na poziomie 1. piętra oraz poddasza o projektowanej powierzchni 95,97 m2.
Mieszkanie na parterze składać się będzie z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych sypialni, łazienki, hallu i wiatrołapu.
Mieszkanie na piętrze składać się będzie z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki oraz (na poddaszu) z dwóch sypialni i łazienki.

Niezaprzeczalne atuty tej inwestycji to m.in.:
- przemyślane układy funkcjonalne, wykorzystujące przestrzeń maksymalnie użytkowo,
- każde mieszkanie posiada niezależne wejście, brak części wspólnych,
- każde mieszkanie (zarówno parter jak i piętro) posiadać będzie własny ogródek,
- okna części dziennej skierowane w kierunku południowym lub zachodnim (bardzo słoneczne),
- małe, kameralne osiedle, gdzie zapewne szybko poznasz wszystkich sąsiadów,
- i wiele więcej…
Co istotne dla nowego nabywcy – inwestycja prowadzona jest ze środków własnych, nieruchomość nie jest obciążona hipoteką ani w żaden inny sposób. Przed podpisaniem umowy otrzymasz komplet dokumentów, potwierdzających stan prawny nieruchomości.

Podwyższony standard wykończenia obejmuje: wymurowanie ścian zewnętrznych z bloczków H+H z elementami żelbetowymi, ocieplenie styropianem grafitowym (16 cm), położenie tynku strukturalnego, wymurowanie ścian wewnętrznych z bloczków H+H, betonowe stropy i schody, dach konstrukcji drewnianej, izolowany folią i wełną mineralną (25 cm), kryty blachodachówką modułową. W cenie ponadto; przeciwwłamaniowe drzwi wejściowe, posadzka przygotowana do położenia podłóg, okna PVC trzyszybowe, parapety zewnętrzne, wewnętrzne, tynki wewnętrzne gipsowe, sufity z płyt GK, wykonane instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, gazowe, światłowodowe, ogródek ogrodzony.

Teren osiedla wokół domów zostanie zagospodarowany przez dewelopera – zostaną utwardzone ciągi piesze i podjazdy, tereny zielone wraz z ogródkami stanowić będą zielony trawnik. Zarząd nad osiedlem obejmuje wyznaczony zarządca, który odpowiedzialny będzie za utrzymanie części wspólnych osiedla.

Ogrzewanie centralne przewidziane piecem gazowym dwufunkcyjnym, z rozprowadzeniem instalacji ogrzewania podłogowego.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Las, Park
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!