Junkrowy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 300 000 PLN
Powierzchnia
1 600 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na sprzedaż wyposażone gospodarstwo rolne w miejscowości Junkrowy, gm. Skarszewy.

Grunt o łącznej powierzchni 12,0190 ha, w całości skupiony wokół zabudowań, stanowi grunty orne klasy IV oraz V a częściowo pastwiska, łąki oraz rowy/stawy.

Wykaz zabudowań:
1) Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 100 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym. Murowany z cegły białej, dach konstrukcji drewnianej, kryty dachówką zakładkową. Składa się z: 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy. Nieruchomość przeznaczona do generalnego remontu. Ogrzewanie centralne piecem węglowym.
2) Budynek garażowy z 2016 roku o powierzchni zabudowy około 200 m2, trzy-stanowiskowy, przeznaczony dla maszyn rolniczych. Murowany z pustaka, elewacja – tynk, dach kryty blachą, posadzka betonowa.
3) Budynek gospodarczy – dawny kurnik o powierzchni zabudowy około 35 m2.
4) Magazyn zbożowy o powierzchni zabudowy około 200 m2, murowany z gazobetonu, dach konstrukcji drewnianej kryty papą. Dobudowany do niego piętrowy budynek garażowy (na auto osobowe), na piętrze znajduje się gołębnik.
5) Budynek gospodarczy – chlewnia o wymiarach około 34 x 12 m., murowany z pustaka szlakowego, dach konstrukcji drewnianej kryty eternitem. Na poddaszu znajduje się zsyp na zboże. Budynek wyposażony w wagę do trzody chlewnej.
6) Budynek gospodarczy częściowo stanowiący magazyn a częściowo planowaną w tym miejscu ubojnię wraz z wędzarnią. Murowany z gazobetonu, rozbudowany na 1,5 pustaka, dach konstrukcji drewnianej kryty papą, strop betonowy. Ubojnia składa się z: pomieszczeń do rozbiórki, części socjalnej oraz biura. W dalszej części znajduje się hala do uboju z pomieszczeniami użytkowymi i dwoma chłodniami. Poddasze stanowi przestrzeń otwartą do adaptacji. Powierzchnia zabudowy wynosi około 670 m2.

Zabudowania gospodarcze w dobrym stanie technicznym, w stałym użytkowaniu.

W cenie nieruchomości widoczne na zdjęciach wyposażenie: dwa ciągniki, przyczepy, agregat uprawowo-siewny, rozrzutnik do nawozu, pługi, brony, klatki oraz pozostałe drobne wyposażenie.

Cena nie obejmuje trzody chlewnej ani zwierząt hodowlanych.

Media: prąd, woda, dwa zbiorniki na szambo.

Zabudowania w całości ogrodzone, dwie metalowe bramy wjazdowe. Na terenie działki znajdują się dwa niewielkie stawy zarybione.
Nieruchomość położona na obrzeżach wsi, w okolicy zaproszona zabudowa gospodarska. Zaledwie kilka kilometrów od Skarszew, niecałą godzinę jazdy od Gdańska.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
• Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
• Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
• Ubezpieczenie nieruchomości – GRATIS!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Zróżnicowana
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Szymon Górecki

Szymon Górecki

Doradca d/s nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu, darmowe ubezpieczenie a kupując nie zapłacisz prowizji!