Tczew, ul. 30 Stycznia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
15 000 PLN
Powierzchnia
250 m2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem stację benzynową z budynkiem biurowym położoną przy ul. 30ego Stycznia w Tczewie (ulica równoległa do Drogi Krajowej nr 91).

Na stację składa się powierzchnia użytkowa w wysokości około 118 m2 a także możliwość najmu biurowa na I piętrze o powierzchni użytkowej około 132 m2. W cenie czynszu wszystkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia działalności i wyposażenie (bez dystrybutorów).

Przynależna działka o powierzchni około 2.000 m2 w kształcie prostokąta, przystosowana do przejazdu przez pojazdy ciężarowe.

Czynsz: 15.000,00 zł netto / miesiąc + dodatkowo opłaty za zużycie mediów (ogrzewanie miejskie).

Obiekt przygotowany do prowadzenia działalności, w dobrym stanie technicznym zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Pomieszczenia biurowe po przeprowadzonym generalnym remoncie. Stacja jest przygotowana do prowadzenia działalności posiada aktualną dokumentację UDT oraz nowe zamontowane dystrybutory.

Warunki umowy najmu do indywidualnego ustalenia.

Wjazd i wyjazd bezpośrednio do ulicy 30ego Stycznia.

Nieruchomość położona przy drodze równoległej do Drogi Krajowej nr 91 łączącej Tczew i Starogard Gdański. Bardzo dobra lokalizacja dla Twojej działalności!

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Dariusz Landowski pod nr tel. 511 347 348!

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Stan budynku: Bardzo dobry
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy IGNACEGO PADEREWSKIEGO 10, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!