Działka na sprzedaż - Warcz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
129 000 PLN
Powierzchnia
1 074 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka budowlana o powierzchni od 1.074 m2 położona w miejscowości Warcz, gm. Trąbki Wielkie.

Lokalizacja: miejscowość położona na zachód od Pruszcza Gdańskiego, przy trasie prowadzącej w kierunku Trzepowa/Przywidza, oddalona zaledwie o 11 km węzła autostrady A1 w Rusocinie, 12 km od Pruszcza Gdańskiego a tylko 8 km dzieli Cię od Trąbek Wielkich, gdzie znajdziesz sklepy, stację benzynową czy też szkołę. Spokojna lokalizacja na uboczu a jednocześnie blisko do większych miast. Gdańsk na wyciągnięcie ręki – 35 km od plaży na Stogach, nieco ponad 20 km od Starówki.
W okolicy znajdziecie kilka polecanych restauracji, domów weselnych a także przepiękne jeziora (chociażby w Przywidzu).

Nieruchomość położona w głębi wsi (na wysokości adresu Warcz 27), około kilometra od głównej drogi. Dojazd drogą utwardzoną płytami yumb, w sąsiedztwie kilka nowych domów jednorodzinnych a poza tym – pola.

W sprzedaży posiadamy:
1)    Działkę nr 361/4 o powierzchni 1.165 m2,
2)    Działkę nr 361/5 o powierzchni 1.074 m2,
3)    Działkę nr 361/6 o powierzchni 1.137 m2.

Działka nr 361/5 o powierzchni 1.074 m2 w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 24 x 43 metry, z wjazdem od strony zachodniej. Teren płaski, niezabudowany, nieogrodzony, w obecnej chwili uprawiany.

Ceny działek różnią się – szczegóły dostępne u doradcy.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczony został pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolnostojącej. Ustalenia planu: powierzchnia zabudowy do 25%; powierzchnia biologicznie czynna minimum 50%; wysokość zabudowy do 9 metrów; dwie kondygnacje nadziemne; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35-45 stopni.

Media: projektowane przyłącze sieci energetycznej przy granicy działki, linia wodociągowa w odległości około 80 metrów; zbiornik na nieczystości (szambo) do wykonania przez nowego nabywcę.

Nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej, stan prawny został zweryfikowany – brak jakichkolwiek obciążeń. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!