Działka na sprzedaż - Bobowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
85 000 PLN
Powierzchnia
1 141 m2

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Działka o powierzchni 1.141 m2 położona przy ul. Ogrodowej w miejscowości Bobowo.

Lokalizacja: Bobowo to wieś gminna położona w bardzo dobrej lokalizacji – blisko zarówno do Starogardu Gdańskiego (około 12 km) jak i nad jeziora (Szteklin około 18km, Borzechowo czy też Płaczewo w bliskiej odległości) a także do węzła autostrady A1 (10 km). Ciekawa lokalizacja z uwagi na bliskość natury (chociażby jezioro w nieodległym tzw. Rusku czy też lasy prowadzące do Smoląga, Grabowca). We wsi znajdą Państwo Urząd Gminy, ośrodek zdrowia, bank, dobrze zaopatrzony sklep, szkołę podstawową.

Działka otoczona istniejącą i powstającą zabudową mieszkaniową. Od strony południowej rozciąga się przepiękny widok na okoliczne pola i las. Atutem działki jest położenie w drugiej linii zabudowy – blisko do drogi asfaltowej, a jednocześnie daleko od hałasu przejeżdżających aut.

Jak dojechać: wjedź w drogę wewnętrzną pomiędzy numerami 10 i 14 przy ul. Ogrodowej, po niecałych stu metrach skręć w lewo i po łącznie około 170 metrach dotrzesz do działki.
Komunikacja: w Bobowie kursują prywatni przewoźnicy autobusowi; do dworca kolejowego w Starogardzie Gdańskim około 12 km; do węzła autostrady w Ropuchach około 10 km.

Działka nr 415/11 o powierzchni 1.141 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 20 x 53 metry. Wjazd na działkę z drogi wewnętrznej od strony zachodniej.
Teren w przeważającej części płaski, nieogrodzony, przygotowany do dalszych prac budowlanych.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania, przy czym dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Ustalenia decyzji: linia zabudowy do 8 metrów od granicy z drogą; powierzchnia zabudowy do 200 m2; szerokość elewacji frontowej do 15 metrów; wysokość zabudowy do 9 metrów; do 2 kondygnacji nadziemnych; dopuszczenie podpiwniczenia; dach dwuspadowy o kącie nachylenia 25 do 45 stopni;

Media: do drogi wewnętrznej zostanie wykonane przyłącze prądu (pozostanie do założenia skrzynka energetyczna), wodociąg w odległości około 78 metrów od granicy działki; szambo (szczelny zbiornik) do wykonania przez nowego nabywcę.

Nieruchomość stanowi pełną własność na księdze wieczystej, brak jakichkolwiek obciążeń – szczegóły dostępne u doradcy.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 
 

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!