Działka na sprzedaż - Linowiec

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
130 700 PLN
Powierzchnia
1 307 m2

Szanowni Państwo,

Jeżeli szukacie działki blisko miasta to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

działka budowlana o powierzchni od 1.307 m2, położona na granicy miejscowości Okole i Linowiec, gm. Starogard Gdański.

Granica Okole i Linowca to malownicze pola położone 2 minuty od granicy ze Starogardem Gdańskim. Okolica to tereny "w budowie" - przeważająco nowe domy jednorodzinne oraz wiele rozpoczętych budów. Wjazd na działki odbywa się z ulicy Szczęśliwej (skręt w lewo z drogi prowadzącej do Skarszew, kilka chwil od granic miasta). Działka otoczona niezabudowanymi działkami budowlanymi. Jeżeli zależy na kontakcie z naturą to pobliskie drogi to idealne miejsce na spacer lub wycieczkę. W pobliskim Kręgu znajdziesz ciekawe tereny nad rzeką Wierzycą, spływy kajakowe czy też niedawno wybudowaną ścieżkę rowerową.

Na wlocie do Starogardu Gdańskiego (przy ul. Skarszewskiej) znajdziecie sklep Biedronka, hotel z basenem, stację benzynową, szpital, nieco dalej szkołę podstawową przy ul. Wybickiego. W sąsiedniej miejscowości (Kokoszkowy) znajdziecie również szkołę podstawową, sklep spożywczy czy też zakłady naprawcze. Warto odwiedzić teren naszych działek i osobiście sprawdzić dlaczego może być to dla Was doskonałe miejsce do życia!

Świetne miejsce do codziennego życia jak i prowadzenia własnego biznesu. W pobliżu znajdują się obiekty usługowe takie jak np. hurtownia stali, AQ Wiring, a także TCO – akcesoria meblowe. Do centrum Starogardu zaledwie kilka minut drogi samochodem co znacznie ułatwi codzienne życie.

Do sprzedaży przeznaczone są działki:

- nr 122/49 o powierzchni 1.310 m2,
- nr 122/50 o powierzchni 1.311 m2,
- nr 122/51 o powierzchni 1.307 m2 w cenie 130.700,00 zł,
- nr 122/52 o powierzchni 1.826 m2.

Teren został objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i został przeznaczony pod zabudowę mieszkaniowo-usługową (MNU). Ustalenia planu: dopuszczalne budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki usługowe z zakresu handlu, gastronomii, obsługi rekreacji, rzemiosła, budynki o funkcji mieszanej mieszkaniowo-usługowej, budynki gospodarcze i garażowe jako towarzyszące; powierzchnia zabudowy do 35%; wysokość budynku do 10,5 metra; dachy dwuspadowe o kącie nachylenia 35-45 stopni; działki nie są położone w strefie ochrony archeologicznej.

Wjazd na działki odbywa się z drogi wewnętrznej od strony północnej oraz północnej i zachodniej (w przypadku działki narożnej).

Dostęp do mediów: prąd przy granicy działki (planowane założenie skrzynek energetycznych), woda w głównej drodze dojazdowej (polnej) w odległości około 180 metrów.

Nieruchomość stanowi pełną własność, stan prawny został zweryfikowany - szczegóły u doradcy. Działki posiadają zagwarantowany dostęp do drogi publicznej.

Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.
Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej, Tereny usług
  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Szkoła, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Polna droga

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!