Działka na sprzedaż - Bytonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
99 000 PLN
Powierzchnia
1 973 m2

Szanowni Państwo,
Poszukujecie miejsca blisko natury z udogodnieniami dostępnymi w mieście? Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
 
Działka nr 304/6 o powierzchni 1973 m2, położona, przy ulicy Gajowej w miejscowości Bytonia, gm. Zblewo.
 
Najważniejsze atuty:
 
> Wsparcie Doradcy Kredytowego: Dedykowany Specjalista Kredytowy przeprowadzi Ciebie przez transakcję zakupu nieruchomości na kredyt. Dopasuje ofertę do Twoich potrzeb a Ty wybierzesz najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe.

> Doskonała Lokalizacja: Działka zlokalizowana jest w otoczeniu natury, pośród domów jednorodzinnych. Ulica Gajowa, na której znajduje się nieruchomość, to boczna od drogi krajowej nr 22, która właśnie przechodzi modernizację, tworząc obwodnicę Starogardu Gdańskiego.  W przyszłości zapewni to łatwy i szybki dojazd do Starogardu Gdańskiego oraz węzła autostrady A1.


> Media: Przy drodze znajduje się  linia energetyczna, dodatkowo otrzymaliśmy decyzję  z Energii zapewniającą o dostawie prądu do nieruchomości. Tuż przy działce powstała nowo wybudowana przez Gminę Zblewo sieć wodno-kanalizacyjna, co zapewni nowym właścicielom możliwość korzystania z miejskich udogodnień.
 
Wymiary działki: Działka o dużym potencjale dla nowych nabywców: powierzchnia użytkowa 1973m2
Front działki mierzy około 21 m, dłuższy bok 61m, krótszy 57 m, natomiast szerokość w najbardziej oddalonych od siebie punktach działki wynosi 34 m.
 
Dostęp do drogi publicznej: działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, drogą częściowo utwardzoną. Aktualnie gmina prowadzi budowę wodociągu wodno-kanalizacyjnego, w tej drodze, co jest powodem nieutwardzonej nawierzchni.
 
Plan zagospodarowania: Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania. Na dzień dzisiejszy posiada status działki rolnej, natomiast rozpoczęliśmy procedurę uzyskania warunków zabudowy.  
 
Komunikacja: w Bytoni kursują przewoźnicy autobusowi; około 4 km od dworca kolejowego w Zblewie, około 18 km od dworca kolejowego w Starogardzie Gdańskim, około 27 km od węzła autostrady A1 w Ropuchach.
 
Miejscowość Bytonia oddalona jest o około 2 km od Zblewa, 16 km od Starogardu Gdańskiego a 20 km od Czerska. Od wjazdu na Autostradę A1 w Ropuchach dzieli Cię 27km, z kolei w Swarożynie około 30 km.
W okolicy znajduje się kilka przepięknych, czystych jezior – m.in. Kazub, Borzechowskie czy też Niedackie.
 
Polecamy właśnie tę ofertę z uwagi na walory otoczenia, bliskość lasu, natury, a jednocześnie dobry dojazd do większych miast. Być może Bytonia to właśnie miejsce do życia dla Ciebie?
 
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz na prezentację nieruchomości!


Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.

Na Państwa pytania odpowie Emilia Mielewczyk +48667376118

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Emilia Mielewczyk

Emilia Mielewczyk

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!