Lokal na sprzedaż - Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
669 000 PLN
Powierzchnia
115 m2
Piętro
Parter

Szanowni Państwo,
Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:

Budynek usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej wynoszącej około 115 m2, położona w ścisłym centrum – przy ul. ks. Kellera w Starogardzie Gdańskim.

Stan prawny: nieruchomość stanowi pełną własność na odrębnej księdze wieczystej. Stan prawny został zweryfikowany - brak obciążeń.

Nieruchomość położona w centralnej części miasta, obok Rynku Miejskiego. Dojazd od strony ul. Paderewskiego (przy tzw. postoju taksówek), ruch pieszy również od strony Rycerskiej. Zabudowa plombowa – ciąg zabytkowych kamienic, stanowiąc jakby zaplecze Rynku. Miejsce świetne pod kątem handlowym i usługowym – duży, miejski parking przed budynkiem, duże witryny, w sąsiedztwie sklep sieci Vive Profit, kancelarie prawnicze, komornicze, sklep z galanterią, kwiaciarnia. Ul. Kellera to prawdziwe centrum miasta w otoczeniu zabytkowej architektury.
Budynek powstały w latach 80-tych, murowany na solidnych fundamentach, dach kryty dachówką ceramiczną, stolarka okienna wykonana z profili PVC, drzwi wejściowe i rolety na parterze – przeciwwłamaniowe.

Nieruchomość po przeprowadzonym w latach 2014 – 2015 generalnym remoncie, podczas którego od podstaw wyremontowano cały budynek – wymieniono instalacje, podłogi, armaturę, zabudowy, wyrównano ściany. W obecnym stanie nieruchomość jest gotowa do przejęcia, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Budynek w całości podpiwniczony – znajduje się tam jedno duże pomieszczenie, w którym umiejscowiony jest piec gazowy. Piwnica o wysokości około 1,90 m.

Powierzchnia użytkowa pozostałych poziomów wynosi około 96 m2, przy czym na parterze znajduje się lokal usługowy, na piętrze pokój, kuchnia oraz łazienka a na II piętrze znajdziecie Państwo 2 pokoje i toaletę.

Układ funkcjonalny budynku daje różnorodne możliwości – istnieje możliwość prowadzenia działalności na całej przestrzeni, lub wydzielenia części handlowej na parterze i części mieszkalnej na I i II piętrze.
Wejście do budynku możliwe zarówno od frontu jak i od zaplecza.

Budynek posiada osobne liczniki prądu na lokal na parterze i pozostałą część. Posiada dostęp do sieci energetycznej, wodno-kanalizacyjnej, gazowej i telekomunikacyjnej. Ogrzewanie centralne piecem gazowym dwufunkcyjnym.

Nieruchomość NIE JEST wpisana do ewidencji zabytków, przy czym znajduje się w strefie chronionej układu urbanistycznego Starego Miasta.

Nowym nabywcom gwarantujemy:

•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.

 
Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!
 

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!