Lokal na sprzedaż - Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
950 000 PLN
Powierzchnia
385 m2
Piętro
Parter

Jeżeli szukacie dobrej inwestycji w nieruchomość z potencjałem biznesowym to Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu sprawdzoną pod kątem prawnym nieruchomość:
Lokal handlowy o powierzchni 385 m2, położony przy ul. Chojnickiej w Starogardzie Gdańskim.

Ulica Chojnicka – dawna Wilhelmstrasse – to jedna z głównych ulic miasta (droga wyjazdowa z Rynku Miejskiego), po zakończonej w 2019 roku rewitalizacji. Budynek położony kilkadziesiąt metrów od wspomnianego Rynku, w sąsiedztwie dawnej willi Goldfarbów, Mostu Chojnickiego oraz zrewitalizowanego Parku Miejskiego. Nieopodal znajduje się również Starostwo Powiatowe, Centrum Biznesu Szwarc czy też Galeria Neptun.

Budynek z przełomu XIX i XX wieku, murowany z cegły, po generalnej modernizacji przeprowadzonej w 2020 roku – został docieplony, wykonaną nową elewację oraz pokrycie dachu (papa). Ponadto odświeżeniu uległa klatka schodowa z zachowanymi zabytkowymi elementami. Na elewacji znajdą Państwo zabytkowe elementy dekoracyjne tj.: gzymsy: podokapowy, działowe oraz odcinkowe profilowane nad oknami I piętra, oparte na głowicach zdobionych motywem roślinnym; płaskorzeźba w blendzie nad środkowym oknem I piętra.
Jak świetna to lokalizacja możecie Państwo zobaczyć na załączonym do ogłoszenia rzucie. TAKIEGO lokalu nie ma w całym Starogardzie – dlaczego? – zaraz wytłumaczymy.
Lokal znajduje się pod aż trzema (!) adresami: ul. Chojnicka 6 oraz 8 a także ul. Kozia 5. Posiada dwa wejścia od frontu i zaplecza, co umożliwia wydzielenie dwóch lub nawet trzech całkowicie niezależnych lokali z oddzielnymi wejściami. Korzystne będzie to zarówno dla lokali od strony Chojnickiej (duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego) jak i od strony Koziej – niedawno wyremontowanej uliczki, przy której w chwili obecnej komercjalizowana jest nowa inwestycja powstała w tym miejscu (nowa kamienica widoczna na zdjęciach).

Parking samochodowy znajduje się przez wejściem od zaplecza – przy ul. Koziej, dodatkowo w okolicy znajdują się duże parkingi przy Rynku Miejskim oraz przy ul. Rycerskiej.

Szczególne zalety lokalu:

- możliwość wydzielenia 2-3 niezależnych, mniejszych lokali – na załączonym rzucie kolorem niebieskim, czerwonym i zielonym zaznaczono proponowany podział przestrzeni (szczegóły u doradcy),
- podwójne duże witryny,
- lokal narożny – okna z trzech stron (również na całej wschodniej ściany od strony ul. Spichrzowej),
- wejście do podpiwniczenia bezpośrednio ze środka lokalu – idealne pomieszczenia magazynowe/chłodnicze/archiwum,

Lokal wyposażony w instalację:
- elektryczną,
- wodno-kanalizacyjną,
- gazową,
- wentylacyjną,
- monitoring,
- teleinformatyczną.

Uwaga! Metraż lokalu w księdze wieczystej podany jest jako 336,31,00 m2, przy czym metraż faktyczny wyliczony w wyniku inwentaryzacji zleconej firmie zewnętrznej wynosi 385,00 m2.

Dodatkowo do użytku pozostaje duże pomieszczenie piwnicy o łącznej powierzchni 151,41 m2 z zejściem do niej bezpośrednio z lokalu.

Do lokalu (przypisanego w księdze wieczystej) jest prawo wieczystego użytkowania kotłowni znajdującej się obok wejścia od zaplecza. Pomieszczenie to nie wlicza się do powierzchni użytkowej lokalu.

Opłata miesięczna do TBS Starogard Gdański wynosi około 166 zł / miesiąc, fundusz remontowy obecnie wynosi około 711 zł / miesiąc (z tytułu niedawnego remontu kamienicy) dodatkowo płatne pozostaje zużycie mediów według wskazań liczników. Podatek od nieruchomości w kwocie około 3.000 zł / rok. Ciepła woda i ogrzewanie z pieca gazowego.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),
•Ponadto każdą z transakcji nadzoruje licencjonowana Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami PFFRN - Amelia Landowska - licencja nr 23123)!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją, nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje przedstawione w naszych ogłoszeniach były aktualne, rzetelne. Informacje zawarte w ogłoszeniu uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Załączony plan nieruchomości oraz metraż jest poglądowy.


Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!


  • Monitoring: Tak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!