Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
666 PLN
Powierzchnia
18 m2
Piętro
2

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokale biurowe, położone w ścisłym centrum miasta – przy ul. Paderewskiego w Starogardzie Gdańskim.

Każdy lokal stanowi jedno pomieszczenie z odrębnym wejściem, posiada dostęp do wspólnego zaplecza sanitarnego.

Pomieszczenia o metrażu od 18 m2 do 25 m2.

Lokale o bardzo dobrym standardzie, po wykonanym remoncie: na podłogach panele szwedzkie, ściany cekolowane i pomalowane na biało.

Koszty wynajmu: 37 zł/m2 netto (czynsz + ogrzewanie) + 45 zł netto (opłata za zużycie wody i części wspólne) + opłaty za zużycie prądu według wskazań podlicznika. Kaucja zwrotna w wysokości dwumiesięcznego czynszu.

Budynek położony w ścisłym centrum miasta, przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking. Budynek dostępny jest dla najemców przez 24h na dobę.

Nowym nabywcom gwarantujemy:
•Całkowicie bezpłatną obsługę kredytu,
•Darmową obsługę transakcji (nie pobieramy prowizji od Kupujących),

Na Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości odpowie Szymon Górecki (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI AMELIA LANDOWSKA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!