Starogard Gdański

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 152 PLN
Powierzchnia
36 m2
Piętro
Parter

Biuro Nieruchomości Landowscy oferuje na wynajem lokale użytkowe, położone w Rynku Miejskim w Starogardzie Gdańskim.
W ofercie posiadamy lokale na poziomie przyziemia oraz II piętra o powierzchni od 19,5 m2 do 118 m2. Istnieje możliwość wynajmu pojedynczych pomieszczeń – warunki do indywidualnego uzgodnienia.

Lokal o powierzchni około 36 m2 na poziomie przyziemia, wejście z klatki schodowej, składa się z pomieszczenia użytkowego, pomieszczenia magazynu oraz toalety.

Lokal o powierzchni 118 m2 na II piętrze z możliwością wydzielenia dwóch lokali:
a) o powierzchni 78 m2, składającego się z 3 pomieszczeń użytkowych, łazienki oraz przedpokoju,
b) o powierzchni około 40 m2, składającego się z 2 pomieszczeń użytkowych i łazienki.

Niezależne wejście do części wspólnych bezpośrednio z chodnika, budynek wyposażony w instalację alarmową, domofon. Po generalnym remoncie dachu oraz elewacji, klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Wymienione okna – 3-szybowe.

Możliwość zamontowania szyldu reklamowego na elewacji oraz przy wejściu do budynku (doskonale widoczne dla osób przechodzących w pobliżu).

Do każdego lokalu przynależne miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu przy ul. Wodnej.

Czynsz: 25 zł/m2 netto + opłata za użytkowanie części wspólnych/reklamę/zużycie wody itp. w wysokości 7 zł/m2 netto + dodatkowo płatne prąd i ogrzewanie według zużycia.

Umowa najmu na okres minimum jednego roku.

Jeżeli zainteresowało Cię to ogłoszenie skontaktuj się z Szymonem Góreckim (licencja pośrednika nr 23124) pod nr tel. 667 376 117.

Polecamy i serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

  • Alarm: Tak

LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest firma LANDOWSCY NIERUCHOMOŚCI SPZOO z siedzibą przy ulicy RYNEK 32, 83-200 STAROGARD GDAŃSKI (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@landowscy-nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

U nas otrzymasz darmową obsługę kredytu a kupując wymarzoną nieruchomość nie zapłacisz prowizji!